wrapper

جدیدترین اخبار

شرکت مخابرات ایران - منطقه ی زنجان

"سال رونق تولید"

سرپرست مخابرات منطقه زنجان با مدیرشعب بیمه معلم در استان زنجان دیدارکرد.

مهندس همایون دلجویی،سرپرست مخابرات منطقه زنجان به مناسبت گرامیداشت روز بیمه،با مدیرشعب بیمه معلم در استان زنجان دیدار وگفتگوکرد.
 
دراین دیدار؛مهندس دلجویی ضمن تبریک روز بیمه از زحمات دست اندرکاران بیمه قدردانی کرد.
 
سرپرست مخابرات منطقه زنجان درادامه به تعهدات بیمه معلم در قبال شرکت مخابرات ایران اشاره کرده و اظهارداشت:((باتوجه به قراردادشرکت مخابرات ایران با بیمه معلم،خوشبختانه دراستان زنجان،شاهدتعامل سازنده طرفین هستیم و امیدواریم که در روند پروسه ی اسناد ارسالی ازسوی همکاران مخابرات،تسریع روال اداری را مشاهده کنیم )).
 
حبیبی،مدیرشعب بیمه معلم در استان زنجان نیز باقدردانی از حضور سرپرست مخابرات منطقه زنجان،از اجرای قوانین بیمه در راستای تعامل بیشتر با همکاران مخابرات سخن گفت.
به گفته ی وی پروسه ی پرداخت هزینه های فاکتورهای درمانی کارکنان مخابرات ۲هفته پس از ارائه مدارک به بیمه خواهدبود.
 
دراین دیداررئیس اداره منابع انسانی و مسئول واحد رفاه حضور داشتند.
ادامه مطلب...

وزیر ارتباطات در سمینار راهکارهای هوشمند سازی مصرف انرژی: توسعه بازار، ضرورت گام بعدی اینترنت اشیا در ایران است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در سمینار راهکارهای هوشمند سازی مصرف انرژی با اشاره به رشد سالانه دو برابری اینترنت اشیا در ایران آنرا کافی ندانست و تاکید کرد که می توانیم پرش های خوبی در این حوزه داشته باشیم.

ادامه مطلب...

دیدار سرپرست مخابرات منطقه زنجان با همکاران

سرپرست مخابرات منطقه زنجان،به مناسبت فرارسیدن روز جهانی معلولین با همکاران کم توان حرکتی مخابرات منطقه زنجان دیدارکرد.

ادامه مطلب...

تحقق صرفه جویی ۴ میلیون یورويي با استفاده از تجهیزات مخابراتی ساخت داخل

مهندس سیدمجید صدری با اشاره به رویکرد راهبردی مخابرات در اجرای رونق تولید اظهار داشت: با خرید باتری های مخابراتی پیشرفته و انواع ماژول های یکسوکننده در تمام کشور از شرکت های داخلی ، بیش از ۴ میلیون یورو صرفه جویی در تجهیز و توسعه صنایع مخابراتی کشور انجام شده است.

ادامه مطلب...

مهندس صدری: تلفن های همگانی با هدف تسهیل کارکرد و استفاده بهینه در سراسر کشور به روز رسانی شدند

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اظهار داشت : شرکت مخابرات ایران به منظور دسترسی آسان کاربران تلفن همگانی به کارت های قابل شارژ ، طرح به روز رسانی تلفن های همگانی را به اجرا در آورده و تماس از طریق تلفن های همگانی در صورت فعالسازی کارت های تلفن، به راحتی و با قابلیت شارژ مجدد امکان پذیر خواهد بود.

ادامه مطلب...

مهدی اخوان بهابادی مدیرعامل اپراتور اول شد

در جلسه امروز شنبه ٩ آذرماه ١٣٩٨ هیأت مدیره‌ی همراه اول، دکتر مهدی اخوان بهابادی به عنوان مدیرعامل جدید اپراتور اول معارفه و از زحمات دوساله مهندس حمید فرهنگ در این سمت تقدیر شد.

ادامه مطلب...

دیدار با بسیجیان پیشکسوت مخابرات زنجان

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج،مهندس همایون دلجویی،سرپرست مخابرات منطقه زنجان با حضوردرمنزل دوتن از بسیجیان پیشکسوت مخابرات باآنها دیدارکرد.

ادامه مطلب...

مهندس صدری خبر داد: بومی سازی حداکثری تجهیزات صنعت مخابرات به منظور حمایت از تولید داخل

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در نشست تخصصی تعمیق ساخت داخل در صنعت برق، الکترونیک و مخابرات اظهارداشت: در دو سال گذشته با رویکرد تکیه بر نهضت تولید داخل، علاوه بر کاهش وابستگی به شرکت های خارجی ، از فرصت های خلق ایده و تولید فناوری در داخل کشور حمایت های شایانی انجام شده است.

ادامه مطلب...

کاراشاب خدمات ارزش‌افزوده تلفن ثابت را در بازار اقتصاد دیجیتال ارائه می کند

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه شرکت کاراشاب خدمات ارزش‌افزوده تلفن ثابت را در بازار اقتصاد دیجیتال ارائه می کند، اظهار داشت: با هدف کارآمد سازی شبکه ارتباطی و یکپارچه‌سازی ارائه خدمات، تمام این سرویس‌ها توسط شرکت گسترش خدمات ارتباطات کاراشاب که یکی از شرکت‌های زیرمجموعه و اقماری شرکت مخابرات ایران است، ارائه می‌شود.

ادامه مطلب...

وزیـر ارتباطـات گفت : اپراتورها مدت زمان قطعی اینترنت را به مدت اعتبار بسته ها اضافه کنند

  آذری جهرمـی بـا تأییـد برقـراری دوبـاره اینترنـت دربسیاری  نقـاط کشــور گفــت : ســایر نقــاط هــم بزودی متصــل خواهنـد شـد .

ادامه مطلب...

مهندس صدری خبر داد : اعتبار اینترنت کاربران شرکت مخابرات ایران افزایش می یابد.

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به قطعی بوجود آمده در اینترنت بین الملل در چند روز گذشته، در کشور تصریح کرد: اعتبار مشترکین اینترنت پرسرعت مخابرات افزایش می یابد.

ادامه مطلب...

دیدار فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج ) با سرپرست مخابرات منطقه زنجان

در این دیدار مهندس همایون دلجویی ،سرپرست مخابرات منطقه زنجان باسردارجهانبخش کرمی،فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج)دیداروگفتگوکرد

ادامه مطلب...

دکتر صفری مطرح کرد: برنامه محوری باید به طور حداکثری در شرکت مخابرات ایران اجرا شود

رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران گفت: داشتن برنامه، ضامن موفقیت هر سازمان است، تمام فعالیت های شرکت مخابرات ایران نیز باید برنامه محور و به صورت صد در صدی بر اساس برنامه باشد.

ادامه مطلب...

مهندس صدری در جمع مدیران مخابرات مناطق کشور: شرکت مخابرات ایران بر اساس شاخص های یک بنگاه اقتصادی اداره می شود

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: مخابرات ایران یک بنگاه اقتصادی ست و تمام فعالیت های آن بر اساس شاخص های اقتصادی و سودآور اداره می شود.

ادامه مطلب...

مهندس صدری در آیین رونمایی از فاز هشتم توسعه شبکه همراه اول : تحقق ایران دیجیتال با گسترش روزافزون خدمات شرکت مخابرات ایران و همراه اول

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در آیین رونمایی از فاز هشتم توسعه شبکه همراه اظهار داشت : ارتباط شرکت مخابرات ایران و همراه اول یک ارتباط ناگسستنی و رو به هم افزایی است و اپراتور اول تلفن همراه با تکیه بر توان زیرساختی مخابرات کشور و هم افزایی حوزه های ثابت و سیار، نقش خود را در توسعه اکوسیستم دیجیتال کشور با بهره برداری از پروژه فاز ۸ به عالی ترین صورت ایفا می کند.

ادامه مطلب...

پیوندهای پرکاربرد

 

 

تماس با ما

زنجان - جاده گاوازنگ -مجتمع ادارات - شرکت مخابرات ایران-منطقه زنجان
کدپستی : 4513733581
تلفن تماس : . . . . . .
شماره فکس : 33443535 - 024
پست الکترونیک : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

آمار بازدید

گالری تصاویر