wrapper

جدیدترین اخبار

شرکت مخابرات ایران - منطقه ی زنجان

"سال رونق تولید"

مدیر مخابرات منطقه زنجان در نشست خبری صبح امروزخود گفت: صدور قبض کاغذی تلفن‌های ثابت نیز از این پس حذف می‌شود.

مهندس همایون دلجویی در نشست خبری خود با موضوع حذف قبوض کاغذی، گفت: شرکت مخابرات ایران در راستای تحقق دولت الکترونیک و جلوگیری از قطع درختان در صدد است قبوض کاغذی تلفن را حذف کند و برنامه‌ریزی این کار از ماه‌ها قبل آغاز شده است.

که در همین راستا از انتهای شهریورماه این برنامه به شکل کامل‌تری پیاده‌سازی شد و 85 درصد قبوض مشترکان از طریق پیامک به تلفن همراه برای آن‌ها ارسال شده و برای 15 درصد از مشترکانی که شماره همراه آن‌ها در اختیار نبود، از طریق راه‌های دیگر همچون تماس تلفنی به اطلاع رسیده است.

مدیرمخابرات منطقه زنجان اظهارداشت: سه روش برای پرداخت صورتحساب مکالمات تلفن پیش‌بینی شده که شامل شماره‌گیری سامانه 2000 یا *2020# و یا مراجعه به سایت www.tci.ir است و در صورتی که تلفن مشترک قطع یا یک طرفه باشد نیز امکان پرداخت وجود دارد و این کار برای مشترکان رایگان است.

 مهندس دلجویی با اشاره به اینکه مشترکان، پیامک قبض تلفن را اوایل ماه در گوشی‌های تلفن همراه خود دریافت می‌کنند، افزود: اگر خطایی در پیامک بود افراد می‌توانند از طریق سامانه و یا دفاتر پیشخوان اعلام کنند.

به گفته مدیر مخابرات منطقه زنجان در زمان حاضر ۴۲۸ هزار شماره تلفن ثابت منصوبه در این استان وجود دارد که حدود ۳۲۱ هزار مورد از آن ها فعال است. 

وی خاطرنشان کرد: از سال 95 شرکت مخابرات ایران سرویس جدیدی را برای انتقال فیبر خانگی آغاز کرده که این کار کسب و کارها و خانه‌های هوشمند را تحقق می‌بخشد و اینترنت اشیا روی این بستر قابل بارگذاری است.

آخرین ویرایش در سه شنبه, 09 مهر 1398

پیوندهای پرکاربرد

 

 

تماس با ما

زنجان - جاده گاوازنگ -مجتمع ادارات - شرکت مخابرات ایران-منطقه زنجان
کدپستی : 4513733581
تلفن تماس : . . . . . .
شماره فکس : 33443535 - 024
پست الکترونیک : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

آمار بازدید

گالری تصاویر