wrapper

جدیدترین اخبار

شرکت مخابرات ایران - منطقه ی زنجان

"سال رونق تولید"

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه شرکت کاراشاب خدمات ارزش‌افزوده تلفن ثابت را در بازار اقتصاد دیجیتال ارائه می کند، اظهار داشت: با هدف کارآمد سازی شبکه ارتباطی و یکپارچه‌سازی ارائه خدمات، تمام این سرویس‌ها توسط شرکت گسترش خدمات ارتباطات کاراشاب که یکی از شرکت‌های زیرمجموعه و اقماری شرکت مخابرات ایران است، ارائه می‌شود.

به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس محمدرضا بیدخام با اعلام مطلب فوق بیان کرد: شرکت کاراشاب با تجمیع تمامی سرویس‌های ارزش‌افزوده بر یک بستر مخابراتی ، رشد روزافزون سرویس‌های ارزش‌افزوده، ایجاد نوآوری به همراه ارائه مناسب‌ترین قیمت در سرویس‌های ارزش‌افزوده و ایجاد مزیت رقابتی در بازار ارتباطات کشور را به عنوان سرفصل های فعالیت‌های خود تعریف کرده است.

وی افزود: شرکت کاراشاب در مدیریت یکپارچه سرویس‌های ارزش‌افزوده، بهبود محصولات کنونی، تحقیق و توسعه محصول، خلق محصول جدید و مدیریت استارتاپ‌ها ایفای نقش می کند و مشتریان می توانند به منظور ثبت درخواست های همکاری وانعقاد قرارداد با شرکت، به آدرس www.karashob.com مراجعه و یا از ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  و صفحه اینستاگرام شرکت به نشانیhttps://www.instagram.com/karashab/استفاده کنند.

مهندس محمدرضابیدخام با اعلام اینکه هدف از فعالیت این شرکت توسعه کسب و کار محتوای دیجیتال در بخش تلفن ثابت است، یادآور شد: شرکت کاراشاب با فعالیت‌های خود در حوزه سرویس‌های ارزش‌افزوده ، آماده عقد قرارداد یا کلیه فعالان بازار اقتصاد دیجیتال و تحقق رضایتمندی مشتریان با چشم انداز دستیابی به برند اول بازار خدمات ارزش افزوده در کشور است.

پیوندهای پرکاربرد

 

 

تماس با ما

زنجان - جاده گاوازنگ -مجتمع ادارات - شرکت مخابرات ایران-منطقه زنجان
کدپستی : 4513733581
تلفن تماس : . . . . . .
شماره فکس : 33443535 - 024
پست الکترونیک : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

آمار بازدید

گالری تصاویر