تصمیم فروش مخابرات، سال گذشته قطعی شد | پورتال شرکت مخابرات منطقه زنجان
پنجشنبه, 25 مرداد 1397
موقعیت شما ---> صفحه اصلی ==> آرشیو اخبار ==> تصمیم فروش مخابرات، سال گذشته قطعی شد

منوی اصلی

تلفن همراه
مناقصه ها و مزایده ها
آرشیو اخبار
آمار و اطلاعات
گالری تصاویر
مرکز دانلود
لینکهای مرتبط
آخرین وضعیت سهام مخابرات
نظام پیشنهادها
پست الکترونیک
نقشه سایت
نسخه RSS

تصمیم فروش مخابرات، سال گذشته قطعی شد

چاپ
مدیرعامل شرکت توسعه اعتماد مبین با تاکید بر اینکه فروش سهام مخابرات یک تصمیم قبلی بوده است؛ تصریح کرد: این، سیاست سهامدار عمده مخابرات است که به یک پروژه وارد می‌شود، آن را پردازش کرده و پس از اینکه آماده شد، فروخته و به سراغ پروژه بعدی می‌رود.
مهدی صفری در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس درباره فروش سهام شرکت توسعه اعتماد مبین اظهار داشت: دستور و تصمیم قاطع برای فروش توسعه اعتماد مبین (مالک  1+50درصدی سهم مخابرات) داریم.
وی گفت: البته سهامدار عمده مخابرات در فروش سهام و خروج از بازار سرمایه، تضادی با دولت ندارد؛ بلکه سیاست مالک شرکت توسعه اعتماد مبین این است که به یک پروژه وارد می‌شود، آن را پردازش کرده و پس از اینکه آماده شد، فروخته و به سراغ پروژه بعدی می‌رود.
مدیرعامل شرکت توسعه اعتماد مبین گفت: مدت‌ها است تعرفه‌ تلفن ثابت افزایش نیافته و از سوی دیگر همکدی تلفن ثابت و کاهش تعرفه تلفن همراه، درآمدهای مخابرات را کاهش داده است؛ در تمام دنیا وقتی فناوری نو مانند 3G و 4G عرضه می‌شود دارای قیمت بیشتری است و به مرور قیمت کاهش پیدا می‌کند. علاوه بر این، در سال‌های اخیر هزینه‌ها در تمام بخش‌ها افزایش یافته است؛ حتی تعرفه‌های پستی که از نوع خدمات ارتباطی و متعلق به وزارت ارتباطات است نیز هر سال افزایش می‌یابد.
وی تاکید کرد: اما تعرفه‌ها و درآمد علت اصلی فروش توسعه اعتماد مبین و خروج از سهام مخابرات نیست.
صفری ادامه داد: توسعه اعتماد مبین قصد دارد تمام سهام خود را به صورت پکیج به فروش برساند نه به صورت جزء، این بسته شامل سهام مخابرات و سایر سرمایه‌گذاری های توسعه اعتماد مبین در پروژه‌های مخابراتی قزاقستان، پروژه‌های ترانزیت،IPTV و CDN است.
مدیرعامل شرکت توسعه اعتماد مبین تصریح کرد: قصد نداریم شرکت توسعه اعتماد مبین را ارزان بفروشیم، اگر اقساط مخابرات، تمام شده و بدهی‌ها تسویه می‌شد وضعیت فروش تغییر می‌کرد و قیمت فروش قطعاً افزایش می‌یافت.
وی گفت: تصمیم فروش سهام توسعه اعتماد مبین سال گذشته گرفته شد و آگهی فروش در بهمن ماه 93 آماده شده است،این تصمیم حتی مربوط به پیش از جریان تغییر مدیرعامل مخابرات است.
صفری درباره وضعیت ادامه فعالیت مخابرات پس از پایان مهلت فروش اسناد توسعه اعتماد مبین و نبود متقاضی خرید، گفت: کار متوقف نشده است، همانطور که خریدار جدید مخابرات باید برای تغییر تعرفه‌ها تلاش می‌کرد و از بانک وام می‌گرفت تا پروژه‌ها را فاینانس کند ما نیز این کار را ادامه خواهیم داد.
 
ما 14 مهمان آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز1152
mod_vvisit_counterدیروز1217
mod_vvisit_counterکل بازدیدها6227816

 

فیش حقوقی

ذکرروزهای هفته

دعای روزچهارشنبه: یا حی یا قیوم
تماس با مدیرعامل
تماس با اداره بازرسی
تماس با اداره روابط عمومی
فرم رضایت ارباب رجوع
فرم طرح تکریم

پیوندهای مهم

پايگاه دفتر مقام معظم رهبري
رياست جمهوري
پورتال ايران

آمار سایت

اعضا : 416
محتوا : 1990
لینک وب ها : 63

آدرس :زنجان - جاده گاوازنگ -مجتمع ادارات - شرکت مخابرات ایران-منطقه زنجان   کدپستی:4513733581 دورنگار 33443535-024  پست الکترونیکی:dabirkhaneh@tcz.ir

      

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت پورتال شرکت مخابرات منطقه زنجان محفوظ میباشد.
Powered by : Joomla Developed by :Rose Andishe Hooshmand eng.Co