یکشنبه, 02 اردیبهشت 1397
موقعیت شما ---> صفحه اصلی ==> مناقصه ها و مزایده ها ==> خرید سوئیچ

منوی اصلی

تلفن همراه
مناقصه ها و مزایده ها
آرشیو اخبار
آمار و اطلاعات
گالری تصاویر
مرکز دانلود
لینکهای مرتبط
آخرین وضعیت سهام مخابرات
نظام پیشنهادها
پست الکترونیک
نقشه سایت
نسخه RSS

خرید سوئیچ

چاپ


1-موضوع استعلام : خرید سوئیچ    2- شماره استعلام :  134- 12- 96- الف        3- حوزه متقاضی :   شبکه دیتا
4-شرح عملیات :کلیه تجهیزات باید  دارای حداقل یکسال گارانتی معتبر باشند و پاور سوییچ ها همگیDC (48V) و بصورت (1+1) باشد .
ردیف    شرح کالا    تعداد    واحد
1    سوییچ هووای              S5720-36C-EI-DC                            3    دستگاه
2    سوییچ هووای              S5720-56C-EI-DC                            1    دستگاه
3-1    SUB CARD ES5D00G4SA01-4*1G   CARD                            2    عدد

3-2    2                            SUB CARD ES5D000G4S01 -4*1G عدد
4    SFP+,10G-LX-SM-1310NM-10KM-HUAWEI                            4    عدد
5    SFP-GE-LX-SM-1310NM-10KM-HUAWEI                                    10    عدد
6    SFP+,10G-SM-1550NM-80KM-LC-HUAWEI                            2    عدد
7    XFP,10G-SM-1310NM-10KM-HUAWEI                                    4    عدد
8    XFP-10G-SM-1550NM-LC-80KM-HUAWEI                            2    عدد
9    SFP+10G-SM-1550NM-100KM-HUAWEI OR COMPATIBLE  WITH - HUAWEI          4    عدد
10    XFP-10G-SM-1550NM-100KM-HUAWEI OR COMPATIBLE  WITH - HUAWEI          4    عدد
11    PATCH CORD-SM, LC-LC-DOUBLE-5M                                                                 16    عدد
12    PATCH CORD-SM, LC-LC-DOUBLE-3M                                                                  8    عدد

مبلغ پیشنهادی بدون ارزش افزوده    
ارزش افزوده 9%    
کل مبلغ پیشنهادی به عدد    
کل مبلغ پیشنهادی به حروف    
5-محل تحویل اسناد و مدارک استعلام : زنجان – مجتمع ادارات - ساختمان ستادی شرکت مخابرات – واحد خرید (اتاق 106)
6-مهلت دریافت اسناد و مدارک استعلام و تحویل پاکات : تا ساعت 16:00 روز  دوشنبه  مورخ 14/12/96
7-زمان و مکان جلسه توجیهی : درصورت نیاز به اطلاعات بیشترباآقای ابراهیمی (33320100) تماس حاصل فرمایید.
8-محل تحویل پاکات : دبیرخانه شرکت مخابرات استان زنجان واقع در زنجان – مجتمع ادارات – ساختمان ستادی شرکت مخابرات منطقه زنجان
9-زمان و مکان بازگشایی پاکات : مورخ 15/12/96 روز سه شنبه ساعت 8:00 صبح - اتاق اداره تدارکات و پشتیبانی آدرس سایت شرکت :www.tcz.ir
شایان ذکر است که خریداران محترم اسناد می بایستی قبل از اتمام مهلت تحویل پاکات ، پاکات را بصورت دربسته و ممهور ،استعلام را به دبیرخانه شرکت تحویل و رسید دریافت نمایند .
((توجه : شرکت کنندگان در استعلام می بایست بمنظور تحویل فرم پیوست با شماره 02433122126 – آقای اصانلو – تماس حاصل فرمایند . بدیهی است ارایه قیمت بدون تایید مشخصات فنی مذکور مورد قبول نخواهد بود .))
پیرمحمدی  
کارشناس ومسئول واحدخرید
این شرکت با آگاهی کامل از شرایط استعلام ، مبلغ پیشنهادی خود را بشرح فوق اعلام  می دارم .
نام و نام خانوادگی و مهر و امضاء مدیر شرکت :

 
ما 57 مهمان آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز1199
mod_vvisit_counterدیروز1346
mod_vvisit_counterکل بازدیدها6069870

 

فیش حقوقی

ذکرروزهای هفته

دعای روزیکشنبه: یا ذوالجلال والاکرام
تماس با مدیرعامل
تماس با اداره بازرسی
تماس با اداره روابط عمومی
فرم رضایت ارباب رجوع
فرم طرح تکریم

پیوندهای مهم

پايگاه دفتر مقام معظم رهبري
رياست جمهوري
پورتال ايران

آمار سایت

اعضا : 416
محتوا : 1905
لینک وب ها : 63

آدرس :زنجان - جاده گاوازنگ -مجتمع ادارات - شرکت مخابرات ایران-منطقه زنجان   کدپستی:4513733581 دورنگار 33443535-024  پست الکترونیکی:dabirkhaneh@tcz.ir

      

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت پورتال شرکت مخابرات منطقه زنجان محفوظ میباشد.
Powered by : Joomla Developed by :Rose Andishe Hooshmand eng.Co